Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Vse glede RealMadrid.si foruma.
Odgovori
Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Mene pa bolj zanima čemu to javno pranje umazanega perila? Kaj hočete dokazati, kdo ima bolj posrane hlače? Kaj se to ne gre zmenit preko ZS-jev?

Pejta na pir, pa se zmenita ...

Uporabniški avatar
raulito
El Loco
Prispevkov: 3745
Pridružen: 27 Jan 2008, 08:53

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a raulito »

Ti pa spet hočeš neko svojo teorijo dokazat
Kako teorijo? Edino kar sem napisal je, da je bilo daleč od SAMO POPRAVLJENEGA!!, in nič druga. Po keri logiki se tebi zdi, da mu hočem dokazovat neke teorije? Že nejmu sem povedal, da nimam nič proti urejanju mojih postov, sam naj ne obeša pol na klin kok je on samo popravu, samo popravu!,res samo popravu!!, in kok sem jaz zarad tega nergav, ko v bistvu sploh nisem. Edino kar sem ga vprašal je kako se naj izrazim, ko je govora o Perezovi smrti. Torej ne samo, da laže glede popravkov, laže tud glede moje reakcije, ki je bila daleč od pritoževanja zaradi popravka. In namestu da bi mi odgovoril na moje vprašanje, je šel sem v to temo pisat romane kok je njemu hudo in kok en velik problem so, em... raulito.
da ne kršiš pravil!
Pokaži mi pravilo kjer piše, da na forumu ne smeš uporabljat besede smrt.
Itak verjetno imate v vsakdanjem življenju opravka z ljudmi "ki imajo vse prav" in veste kako odreagirati.
V enem stavku pametuješ kako je treba odreagirat na čudn folk, v drugem stavku pa govoriš kako se ne moreš zadržat in zato tolk smetiš po forumu. :smeh:
ko preberem kaj takega kar mi pritisk dvigne, da nebi pretiral potem v drugo smer...
In ti dejansko meni? :smeh:

Uporabniški avatar
Aragorn
Canterano
Prispevkov: 46
Pridružen: 27 Jan 2008, 17:41
Naj igralec: Raul
Kraj: Dravograd

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a Aragorn »

Jaz sem nek stranski opazovalec vsega skupaj. Sodelujem s forumom že od časa nogomanie, zato vem kako so stvari potekale. Meni še zdaj ni jasno kako so lahko odšle nekatere "legende" foruma zaradi določenih osebkov. Vidim samo jamranje kako se nivo pisanja slabša, a da bi en podal kakšen pameten odgovor, to pa ne. Mislim, da te lahko nekdo tako sprovocira, da nehaš pisati, ne vem, jaz tega ne razumem. Kolikokrat me je že raulito (vsi se najbolj sklicujejo nanj) zmerjal in me označeval za ne vem kaj. Ja pa kaj. A zaradi tega bom sedaj užaljen in bom jokcal in pisal kako mi je hudo. Ma pošljem ga sam v tri krasne, če je potrebno.

Zmeraj je lažje izbrati pot, ko se odločiš, da ne boš sodeloval več na forumu kot da bi dejansko napisal nek konkreten odgovor.

Pa brez zamere.

Uporabniški avatar
Gojc
Canterano
Prispevkov: 40
Pridružen: 22 Feb 2008, 16:05
Naj igralec: Raul
Kraj: Vipava

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a Gojc »

Zgolj opazka, ker to ste že enkrat popravljali, ampak posnetkov z youtuba se spet ne da gledat na full screen.

Kuhar
Canterano
Prispevkov: 395
Pridružen: 23 Feb 2009, 21:05
Naj igralec: Raul
Kraj: Kamnik

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a Kuhar »

Za igralca meseca se več ne glasuje, je tako? Lahko bi se zbrisalo Modrića desno zgoraj.

Sam sem redkokdaj glasoval za igralca meseca in se mi zdi še bolje če se je to umaknilo. Bi pa bilo fajn narediti anketo/glasovanje za igralca sezone (kakšen teden po finalu, da ne bo finale preveč vplivalo na izid). Lahko tudi jaz naredim in se potem posvetujem z adminom glede glasovanja?

Lp, J.

Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 1999
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a merengue »

Ja, dajmo narediti anketo za igralca sezone.

Brezi
Canterano
Prispevkov: 38
Pridružen: 18 Feb 2008, 20:39

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a Brezi »

Itak bo Ramos :P

royalclub
Canterano
Prispevkov: 364
Pridružen: 10 Okt 2013, 10:39

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a royalclub »

Bo kaj z anketo? :P Lahko jo tudi jaz naredim, zelo rad delam take stvari :) Predlagal bi tudi da se poleg vprašanja o igralcu sezone naredijo tudi vprašanja:

- koga bi radi imeli v napadu (Benz ostane; Cavani; Aguero; itd)
- ste zadovoljni s sezono Alvara Morate;
- kako naj bo urejen status golmanov (Iker prvi, Lopez Copa; Iker vse; isto kot lani)
- Je Illaramendi izpolnil vaša pričakovanja?
- Kateri od "novincev" je imel najboljšo sezono (Isco; Illara; Jese; Morata; Caravajal)

..tole je zdaj iz glave kaj bi mene recimo zanima pri mnenju drugih, zagotovo bi se še našlo vprašanj za kako full anketo..

Uporabniški avatar
Marcelo
La Saeta Rubia
Prispevkov: 16
Pridružen: 27 Jan 2008, 10:01
Kraj: Kranj
Kontakt:

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a Marcelo »

Forum je kolikor toliko pospravljen, kar se tiče Arhiva, sem tudi izbrisal določene forume, ki niso bili aktivni oz. so bili tam še od starih časov. Tudi določene teme v “globalnem forumu“ so odpravljene, tako da upam da je sedaj kaj bolj pregleden.

Če imate v mislih kakšno novost bi lahko uvedli na forumu prosim sporočite tu ali pa preko ZS, če vam je tako lažje. Upam(o) da bom(o) lahko vaše želje tudi upoštevali.

Hala!

Uporabniški avatar
miki_miska
Hardcore madridista
Prispevkov: 2915
Pridružen: 30 Dec 2011, 14:17
Naj igralec: Zinedine Zidane

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a miki_miska »

Je kaksna opcija da admini dodate funkcijo ob komentarhu kjer se lahko nekdo strinja ali ne? Da posameznemu uporabniki damo prav ali ne in s tem peljemo debato. Ker kdaj bi z veseljem komu kaj potrdil pa nocem smetit s tem da pisem da se strinjam.

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Zakaj ste pa uporabniku Makiaveli zbrisali post v Debate o prvi ekipi? :wtf2:

Uporabniški avatar
makiaveli
Canterano
Prispevkov: 299
Pridružen: 20 Okt 2013, 19:43

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a makiaveli »

Sam sem ga pomotoma zbrisal pa se mi potem ni dalo še enkrat napisat

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Aja, potem pa se opravičujem modom za neumno vprašanje.

LaMar
Canterano
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Apr 2010, 10:20

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a LaMar »

En predlog za adimistratorje...na določenih forumih imaš možnost ocenit post s +/-...IMO, bi ta "kozmetični" dodatek kar dal forumu dodatno vrednost.Al?

Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: Predlogi, pripombe, pohvale in komentarji o forumu

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »

Nimam vec moci za ves ta negativizem in ljudi, ki trobijo ves čas isto. Če bo forum prišel kdaj nazaj na nivo kot je bil nekoč se bom z veseljem spet vkljucil v debate, tako se bom pa pridruzil stari gardi z nogomanije (tomo, juanito, willsmith, redondo, marcelo, mare, marksman...itd), ki ni vec aktivna. raulito zdaj si last man standing ;) Se mi zdi da smo takrat po selitvi s prvega foruma in smo imeli zaprte nove registracije, imeli dalec najboljsi forum. Skoda da ga ni vec. Pricakujem vprasanje "zakaj pa ti ne prispevas k dvigu kvalitete bla bla". Ker nimam moci niti zelje vec. Lp

Odgovori