Mediji o tekmi Real Madrid – Getafe

Marca

Higuainu spet uspel čudež (…) Evrogol Argentinca v 93. Minuti obdržal Real v igri za naslov prvaka

AS

Ekipa, oklican Čudež! (…) Samo Madrid je zmožen kaj takega, epskega, junaškega(…) Gigant je navduševal v 20., zdaj pa tudi v 21. stoletju. Čudež z kopačkami je Real Madrid

ABC

Norost na Bernabeuu(…) Real Madrid je še živ zahvaljujoč temu, ker so premagali Getafe, ki je zapravil enajstmetrovko za 3-2.

El Mundo

Šampioni norosti! (…) Real Madrid umrl in oživel med 9 nekontroliranimi minutami.

La Razon

Higuain podaljšal sladko agonijo (…) Kot v prejšnjih 2 letih je gol Higuaina prepričal Madridiste, da lahko osvojijo ligo

El Pais

Higuainov neverjetni gol je obdržal Real v igri za naslov

Publico

Casquerova enajstmetrovka, ki je šla direktno v roke Casilliasa, ko je bil rezultat 2-2 (…) bilo je samo še 2 minuti do konca, Pipita pa je zadel neverjeten gol, ki je približal Real Barceloni na samo 3 točke.