Odzivi po tekmi – Raul

Raul sicer tega ne bo nikoli priznal, vendar je bil glavni junak tekme ob Realovi zmagi nad Sevillo s 4 – 2, kjer mu je uspelo zabiti hat trick. Kapetan je posebej izrazil, da je ponosen na njegovo ekipo.

»Sevilla je prva zadela, vendar je v drugem delu prvega polčasa Realu uspelo ustaviti njihove nalete in še pred iztekom prvega polčasa smo zadeli. Gol nas je napravil še bolj samozavestne. Imeli smo zaupanje vase in smo dominirali skozi celoten drugi polčas, v katerem smo dosegli tri zadetke, obenem pa imeli še kar nekaj lepih priložnosti. Sedaj se ne smemo ustaviti; nadaljevati moramo s trdim delom. Srečni smo ker smo na Sanchez Pizjuanu dosegli naš cilj in upamo na nove tri točke v soboto.«

»Vedeli smo, da bo Sevilla zelo otežila stvari, vendar tekme trajajo 90 minut in vedeli smo, da bomo tekom srečanja imeli žogo vedno več v posesti. Tako se je tudi zgodilo in ekipa je odreagirala briljantno.«

»Izkoristili smo našo priložnost in tako zmanjšali zaostanek za vodilnimi, vendar ima Barcelona ligo še vedno v rokah. Sledijo zelo težavna srečanja, predvsem tisto z Barcelono in moramo nadaljevati z zmagami, če želimo videti do koder lahko pridemo. Tekma bo zelo težka, vendar upam, da nas bosta atmosfera na Bernabeu in zmagovalni niz, ki ga imamo, popeljala do nove zmage.«

»Ponosen sem na ekipo in osebje, da smo uspeli sestaviti tako imeniten niz, ki je dokaz o odličnosti. Počaščen sem, da lahko nosim to majico, še posebej danes. Zmage ekipe, so vse kar šteje. Seveda sem zadovoljen tudi s hat trickom, vendar so bili zadetki le pika na i po vsem kolektivnem delu.«