
Manuel Pellegrini je osvojil svoje prve tri točke v Ligi prvakov kot trener Real Madrida. Kot je že znano, je Real ugnal Zurich s 2-5. Manuel je tako dobil tudi darilo za svoj rojstni dan, ki ga praznuje danes!
“Naš cilj se je kvalificirati v naslednji krog, zato je pomembno, da smo odnesli 3 točke. Ampak zdaj je čas za La Ligo.”
“Nisem videl, da bi se ekipa sprostila, tista 2 gola so bila rezultat kompliciranih stvari. Nisem zaskrbljen glede prekinitev, vem pa, da bomo morali delati na tem.”
“Cristiano konstano zabija in igra dobro. Nisem presenečen nad tem, kar je pokazal danes, ima polno talenta.”
“Vesel sem s tem, kako smo se odzvali, ko so nam zabili 2 gola. To bi morala biti identiteta tega moštva!”










Barcelona
Real Madrid
Atlético Madrid
Villarreal
Espanyol
Real Betis
Celta Vigo
Athletic Club
Elche
Sevilla
Getafe
Osasuna
Mallorca
Alavés
Rayo Vallecano
Real Sociedad
Valencia
Girona
Real Oviedo
Levante
Arsenal
Bayern M.
PSG
Man. City
Atalanta
Inter
Liverpool
Borrusia D.
Tottenham
Newcastle
Chelsea
Sporting
Marseille
Juventus
Galatasaray
Bayer L.
PSV
Qarabag
Napoli
København
Benfica
Pafos
Union SG
Olympiakos
Eintracht F.
Club Brugge
Bodø/Glimt
Slavia Prague
Ajax
Kairat