Odzivi po tekmi: Albiol & Marcelo

Marcelo in Albiol sta kmalu po tekmi komentirala visoko zmago s 5:0 proti Xerezu.

Albiol:
“Zadovoljen sem z zmago. Morda res nismo igrali najbolje, vendar smo vseeno dosegli dober rezultat.

Ekipa je v dobri formi. Povedli smo že v prvi minuti zaradi česar smo se malo sprostili. Xerez se je dobro branil in nismo mogli znova zadeti do 75. minute

Najbolj pozitivna stvar je, da smo kljub ne najboljši predstavi dosegli veliko zadetkov.

Igranje tekem vsak tretji dan je super, ker to pomeni veliko igranje. Nimamo veliko časa med tekmami, sedaj se bo videlo, kako dobro smo pripravljeni. “

Marcelo:
“Smo močna ekipa in vsak si želi čim več igrati. Moramo ostati močni in nadaljevati s takšnimi predstavami.

Cristiano je fantastičen igralec, ki res veliko pomaga tej ekipi. Znova je zadel, vesel sem zanj.

Vedno si želimo biti na vrhu lestvice, čeprav samo zaradi boljše razlike v zadetkih. To je potrditev naše dobre igre. “