
Pred včerajšnjo predstavitvijo “Corazon Classic Match 2010”, je Jorge Valdano razpravljal o štirih finalih do konca sezone in o tem, kaj mora ekipa storiti da konča na vrhu.
“Osredotočiti se moramo izključno na sebe. Ne smemo misliti o tem, kaj se je zgodilo v Villarrealu in ob tem pozabiti na naše lastno tekmo proti Osasuni. Vso svojo energijo in trud moramo vložiti v naše zadnje štiri tekme in pri tem ne smemo gledati na stvari drugače.”
“Pred nami so še štiri pomembne tekme. Videli smo, kaj se je zgodilo na naši zadnji tekmi doma, kar je povzročilo veliko zaskrbljenosti in v Zaragozi, kjer nam je uspelo v zaključku tekme zmagati.”
“Prepričan sem, da bo finale Lige prvakov na Bernabéu najboljše doslej. Videli bomo, kako bo Barcelona obvladala svoje frustracije, vendar so zrela ekipa, ki se zna soočiti s pomembnimi izzivi.”










Real Madrid
Barcelona
Atlético Madrid
Villarreal
Real Betis
Espanyol
Getafe
Sevilla
Alavés
Elche
Rayo Vallecano
Athletic Club
Celta Vigo
Real Sociedad
Osasuna
Girona
Levante
Mallorca
Valencia
Real Oviedo
Bayern M.
Arsenal
Inter
Man. City
PSG
Newcastle
Liverpool
Galatasaray
Tottenham
Chelsea
Sporting
Borrusia D.
Atalanta
Qarabag
PSV
Monaco
Pafos
Bayer L.
Club Brugge
Eintracht F.
Napoli
Marseille
Juventus
Union SG
Bodø/Glimt
Slavia Prague
København
Kairat
Benfica
Ajax