Kaj je pisalo na Mourinhovem seznamu 13. napak?

Včerajšnjo sojenje Closa Gomeza na tekmi med Real Madridom in Sevillo na Santiago Bernabeu, ki so jo na koncu dobili beli z rezultatom 1-0, potem ko je edini zadetek na tekmi dosegel Di Maria, je dodobra razjezila, da je na novinarsko konferenco po tekmi prišel s seznamom 13. resnih napak. Pri vsem tem se je potrebno spomniti, da je včeraj Clos Gomez igralcem Real Madrida pokazal kar devet rumenih kartonov in enega rdečega, medtem ko so igralci Seville prejeli “le” tri rumene kartone in prav tako enega rdečega.

Tukaj je spisek 13. napak, ki jih je imel Jose Mourinho napisanih na listu, ki ga je prinesel s sabo na novinarsko konferenco po tekmi:

1. 9. minuta: Prekršek Konkaja nad Di mario, ki bi moral biti kaznovan z rumenim kartonom, vendar ga Konko ni dobil
2. 14. minuta: Dosojen prepovedan položaj Ozila, ki ga ni bilo
3. 20. minuta: Dosojen  prepovedan položaj Benzemaju, ki ga ni bilo
4. 24. minuta: Prekršek Zokoraja nad Khediro, ki bi moral biti kaznovan z rumenim kartonom, vendar ga Zokora ni dobil
5. 25. minuta: Prekršek nad Cristianom na robu kazenskega prostora, ki ni bil dosojen
6. 34. minuta: Prepovedan položaj Seville, ki pa ni bil dosojen
7. 39. minuta: Prekršek nad Ozilom na robu kazenskega prostora, ki ni bil dosojen
8. 43. minuta: Dosojen prepovedan položaj Di Marije, ki ga ni bilo
9. 45. minuta: Prekratek sodniški dodatek ob koncu prvega polčasa
10. 47. minuta: Dosojen prepovedan položaj Ozila, ki ga ni bilo
11. 64. minuta: Neupravičen drugi rumeni karton Carvalha, saj Carvalho ni udaril Negreda s komolcem, ampak sta trčila z glavama
12. 69. minuta: Escude je naredil prekršek nad Granerom v kazenskem prostoru, vendar pa ni bila dosojena enajstmetrovka
13. 78. minuta: Rumeni karton Ozila pri odhodu iz igrišče, zaradi domnevnega zavlačevanja, medtem ko Sevillijini igralci niso bili kaznovani za zavlačevanje