Naporen spored v januarju

Real Madrid se je v sredo vrnil na treninge po premoru, ki so ga imeli igralci v času božiča, da bi začeli s pripravami na ponedeljkovo tekmo proti Getafam. Tekma proti mestnemu tekmecu bo prva v nizu devetih možnih tekem, ki jih bo lahko ekipa igrala v mesecu januarju leta 2011.

Tri dni po tekmi proti Getafam, bo Real Madrid igral povratno tekmo osmino finala Copa del Rey proti Levante v Valenciji, potem ko so prvo tekmo beli dobili z rezultatom 8-0.

Villarreal bo prvi nasprotnik, ki bo gostoval na stadionu Santiago Bernabeu v letu 2011, tekma bo na sporedu 9. januarja in tej tekmi bo sledila prva tekma četrtine finala Copa del Rey, kamor se je Real praktično že uvrstil. Tekma 19. kroga La Lige proti Almeriji bo bodisi 15. ali 16 januarja, s čimer se bo zaključila prva polovica sezone v španskem prvenstvu, temu pa bo sledila še druga tekma četrtfinala Copa del Rey.

Mallorca bo gostovala na Santiago Bernabeu bodisi 22. ali 23. januarja. Mesec bo beli balet zaključil v Pamploni proti Osasuna 29. ali 30. januarja, vendar pa bodo pred tem morda morali beli igrati 26. januarja še prvo tekmo polfinala Copa del Rey, če se bo seveda ekipa prebila čez četrtfinale.