Mourinho uporabil vseh 25 igralcev prve ekipe

José Mourinho je na zadnji tekmi proti Levanteju ponudil priložnost tudi Fernandu Gagu, ki je tudi nosil kapetanski trak ter na ta način odigral svoje prve minute v tej sezoni, potem ko si je Argentinec resneje poškodoval desno koleno. Gago je tako postal še zadnji igralec prve ekipe Real Madrida, ki je dočakal svoj prvi nastop v tej sezoni, saj so pred njim dobili priložnost že vseh ostalih 24 igralcev prve ekipe. Mourinho je poleg tega, da je uporabil že vse svoje igralce, dal priložnost igranja v prvi ekipi tudi štirim igralcem iz Castille: Juan Carlosu, Sarabiji, Morati in Juanfranu.

Od 25. igralcev prve ekipe Real Madrida, je do sedaj največ minut na igrišču preživel Cristiano Ronaldo in sicer je Portugalec skupaj v treh tekmovanjih (La Liga, Liga prvakov in Copa del Rey) odigral 2361 minut, ki je skupno odigral le sedem minut več kot kapetan Iker Casillas, sicer pa sta tako Ronaldo, kot Casillas, edina dva v Realu odigrala prav vse minute v La Ligi (1610 minut). Cristianu in Casillasu po številu odigranih minutah sledi Marcelo (2196 minut), Xabi Alonso (2110 minut) in Pepe (1861 minut), ki zaključuje peterico igralcev z največjo minutažo v dosedanjem poteku sezone.

Fernando Gago, ki je v četrtek proti Levante odigral svoje prve minute to sezone, potem ko je okreval po resnejši poškodbi desnega kolena, je bil tako zadnji od 25. igralcev prve ekipe kraljevega kluba, ki so zaigrali v tej sezoni, potem ko sta pred njim dobila prvič priložnost v tej sezoni tudi Kaka in Garay.

Poleg vseh uporabljenih igralcev prve ekipe, je Mourinho dal priložnost za igranje tudi štirim članom Real Madrid Castille. Prvi je dobil priložnost Juan Carlos, ki je debitiral lanskega 3. oktobra na tekmi proti Deportivu (zmaga Reala s 6-1). 8. decembra je svojo prvo priložnost dobil Pablo Sarabia, ki je igral 18 minut na tekmi Lige prvakov proti Auxerru, ki so jo beli dobili z rezultatom 4-0. Álvaro Morata je za prvo ekipo Reala debitiral 12. decembra proti Real Zaragozi, nato pa je odigral še enajst minut na prvi tekmi kraljevega pokala proti Levanteju 3. januarja. V četrtek pa je svoje prve minute pod vodstvom Mourinha doživel tudi  Juanfran, ki je tako proti Levanteju odigral zadnjih 18 minut tekme.

Igralec Št. minut v La Ligi Št. minut v Ligi prvakov Št. minut v Copa del Rey Skupaj št. minut