Odzivi po tekmi: Cristiano Ronaldo

Po odsotnosti na zadnji prvenstveni tekmi proti Sportingu, je Cristiano Ronaldo doprinesel k zmagi belega baleta nad Tottenhamom, potem ko je dosegel četrti zadetek na tekmi.

Zelo sem srečen, tako kot vsi v našem moštvu. Občutek, da zmagaš tekmo četrtfinala Lige prvakov s 4-0 proti ekipi kot je Tottenham, je vedno super.”

Igrali smo dobro in dejstvo, da smo imeli večino tekme igralca več, nas niti za trenutek ni uspaval. Že hitro smo v prvem polčasu prešli v vodstvo, nato pa nas je nekoliko cedilu pustila natančnost. V drugem polčasu smo jo popravili in dosegli še tri zadetke.

Imamo razlog za proslavljanje, vendar pa mora ostati osredotočeni, saj moramo odigrati še povratno tekmo. Težko bi, da se ne bi uvrstili v naslednji krog, vendar pa moramo vseeno odigrati resno naslednjo tekmo.”