
Cristiano Ronaldo in Angel di Maria, ki sta odlično sodelovala pri zmagovitem zadetku za osvojitev španskega Kraljevega pokala 2011, sta bila navdušena po tekmi.
Ronaldo:
“Zelo sem vesel. To je izjemno pomembna lovorika za nas in naš cilj, kot tudi trenerjev, je bil zmagati. Izjemno smo veseli in sedaj je čas za praznovanje. Bila je zelo težka tekma, toda kdor doseže zadetek zmaga. Mourinho opravlja svoje delo zelo dobro in nam zelo pomaga. Vseskozi izžareva pozitivno energijo, ki jo vsi čutimo.”

Di Maria:
“Vedeli smo, da lahko osvojimo ta naslov in to nam je tudi uspelo. Moč ekipe je bila enotnost in želja, da zmagamo to tekmo in tiste, ki še prihajajo. Upajmo, da se bo še naprej nadaljevalo tako, ker združeni bolj kot kdaj koli prej.”










Barcelona
Real Madrid
Villarreal
Atlético Madrid
Espanyol
Real Betis
Athletic Club
Celta Vigo
Sevilla
Getafe
Elche
Alavés
Rayo Vallecano
Mallorca
Real Sociedad
Osasuna
Valencia
Girona
Real Oviedo
Levante
Arsenal
Bayern M.
PSG
Man. City
Atalanta
Inter
Liverpool
Borrusia D.
Tottenham
Newcastle
Chelsea
Sporting
Marseille
Juventus
Galatasaray
Monaco
Bayer L.
PSV
Qarabag
Napoli
København
Benfica
Pafos
Union SG
Olympiakos
Eintracht F.
Club Brugge
Bodø/Glimt
Slavia Prague
Ajax
Kairat