
Real Madrid je proti Leicester Cityju dosegel že peto zmago na prav toliko tekmah v pripravljalnem obdobju, kar kaže na dobro delo, ki ga opravljajo igralci kraljevega kluba v poletnih mesecih. Sergio Ramos je tako po koncu tekme proti Leicesterju izrazil zadovoljstvo s pripravami.
“Priprave pred novo sezono se odvijajo odlično. Igramo dobro in novinci v ekipi so se dobro prilagodili. Vse poteka dobro in zato se že veselimo, da se začne sezona.”
“Pomembno je zmagati, saj ta potrjuje, da opravljamo dobro delo. Ideja je, da se omejimo na čas začetka sezone in zato smo vsi zelo navdušeni.”
“Zelo lepo je igrati v Angliji. Vedno je prisotno veliko strasti in vedno so nas druge ekipe lepo sprejele. Za nas je užitek igrati tukaj. Sedaj odhajamo še na azijsko turneje in upamo, da bomo nato imeli dober začetek sezone.”










Barcelona
Real Madrid
Villarreal
Atlético Madrid
Real Betis
Espanyol
Getafe
Athletic Club
Rayo Vallecano
Real Sociedad
Elche
Celta Vigo
Sevilla
Alavés
Valencia
Mallorca
Osasuna
Girona
Levante
Real Oviedo
Arsenal
PSG
Bayern M.
Inter
Borrusia D.
Chelsea
Sporting
Man. City
Atalanta
Newcastle
Liverpool
Galatasaray
PSV
Tottenham
Bayer L.
Qarabag
Napoli
Marseille
Juventus
Monaco
Pafos
Union SG
Club Brugge
Eintracht F.
København
Benfica
Slavia Prague
Bodø/Glimt
Olympiakos
Kairat
Ajax