Real nazadnje izgubil na La Romareda v sezoni 2001/02

Osem zmag, pet remijev in le en poraz je bilanca Real Madrid v La Ligi na stadionu La Romareda v zadnjih 16. letih. V tem obdobju beli niso gostovali pri Zaragoza v dveh sezonah in sicer v sezoni 2002/03 in v sezoni 2008/09, saj je ekipa Zaragoze obakrat izpadla v drugo špansko ligo.

La Romareda je v zadnjih letih eden od stadionov, na katerem Real Madrid beleži dobre rezultate. Beli so tako v Aragoniji dosegli kar nekaj dobrih rezultatov, kot sta recimo zmagi 1-3 v sezonah 2004/05 in v sezoni 2010/11. Od sezone 1995/96 je Real Madrid na La Romaredi zabeležil le en poraz in še ta poraz sega daleč nazaj v sezono 2001/02, ko so domači slavili z 2-1 po zadetku Acune v zadnji minuti tekme.

Varovanci Joseja Mourinha upajo, da bodo v nedeljo niz neporaženosti v Aragoniji še podaljšali. V lanski sezoni so beli Zaragozo na njihovem igrišču premagali z 1-3, potem ko so zadeli Cristiano Ronaldo, Özil in Di Maria.