Cristiano Ronaldo na 4. tekmah proti Getafam dosegel 8 golov

Cristiano Ronaldo je na dveh prejšnjih tekmah proti Getafam obakrat dosegel po dva zadetka na stadionu Coliseum Alfonso Pérez. Portugalec se odlično znajde proti ekipi iz predmestja Madrida tudi na Santiago Bernabeu, saj je skupaj na štirih dosedanjih tekmah proti Getafam dosegel 8 golov.

Cristiano Ronaldo se odlično znajde na stadionu Coliseum Alfonso Pérez, kjer domuje ekipa Getafe, saj je Portugalec na dosedanjih dveh tekmah na Coliseumu obakrat dosegel po dva zadetka. Prva dva zadetka je dosegel v svoji prvi sezoni (2009/10) v ekipi belega baleta, potem ko je za to potreboval vsega 37 minut, Real Madrid pa je takrat na koncu zmagal z rezultatom 4-2. Podobno mu je uspelo doseči še v lanski sezoni, ko je dosegel po zadetek v vsakem polčasu (11′, 57′) ter tako veliko prispeval k končni zmagi kraljevega kluba s 3-2.

STATISTIKA CRISTIANA RONALDA PROTI GETAFAM
DATUM SEZONA KROG GOLI REZULTAT
25/03/2010 2009/10 28 13’, 37’ 2-4
03/01/2011 2010/11 17 11’, 57’ 2-3
10/05/2011 2010/11 36 23’, 57’, 90’ 4-0
10/09/2011 2011/12 3 59’ 4-2

Statistika Cristiano Ronalda proti mestnemu tekmecu je prav tako impresivna tudi na Santiago Bernabeu, kjer je v prejšnji sezoni, ko je dosegel rekordno število golov v La Ligi, dosegel hat-trick pri visoki zmagi Reala s 4-0. Danes bo tako Ronaldo imel novo priložnost, da še izboljša svojo statistiko proti Getafam ter ob enem pomaga svoji ekipi do nove pomembne zmage v španskem prvenstvu.