CR7 je na zadnjih 2 tekmah proti Zaragozi zadel štirikrat

Portugalski igralec je zadel na štirih od petih tekem, kolikor jih je odigral proti ekipi Zaragoze.

Real Madrid bo v desetem krogu španske lige gostil Zaragozo. Proti temu tekmecu se je Cristiano Ronaldo vedno izkazal. Številka sedem je odigrala pet dvobojev proti ekipi iz Aragona in dosegel šest zadetkov. Prejšnjo sezono je bil glavni protagonist na dveh ligaških obračunih. Na prvi tekmi je veliko pripomogel k visoki zmagi Reala z 6-0, saj je v gosteh na La Romaredi dosegel hat-trick, medtem ko je na drugi tekmi zadel drugi gol od ekipnih treh, za novo zmago, tokrat s 3-1.

Cristiano Ronaldo z izjemnim nizom pričakuje naslednjega Realovega nasprotnika. Portugalski igralec je dosegel vsaj en zadetek na zadnjih osmih tekmah. Po tem, ko je dobil zaslužen počitek v Copi del Rey upa, da bo nadaljeval s svojim odličnim začetkom sezone in zadel tudi proti Zaragozi, kot je to naredil tudi na svoji prvi tekmi proti tej ekipi v sezoni 2009/2010. Tisto sezono sicer ni zadel na drugem obračunu, vendar od tedaj naprej proti Zaragozi redno dosega gole. V sezoni 2010/2011 je igral le na prvi tekmi v Zaragozi, kjer je zadel drugi Realov zadetek za zmago 3-1. Lansko sezono je dosegel hat-trick na stadionu La Romareda in dodal še gol doma.

REAL MADRID-ZARAGOZA, TEKME S CRISTIANOVIMI GOLI

Sezona

Rezultat

Strelci Real Madrida

2011/12 Real Madrid 3-1 Zaragoza Kaká (31.minut), Cristiano Ronaldo (49.minuta) in Özil (55.minuta)
2011/12 Zaragoza 0-6 Real Madrid Cristiano Ronaldo (23., 70. in 86.minuta), Marcelo (27.minuta), Alonso (63.minuta)in Kaká (81.minuta)
2010/11 Zaragoza 1-3 Real Madrid Özil (14.minuta), Cristiano Ronaldo (44.minuta) in Di María (46.minuta)
2009/10 Real Madrid 6-0 Zaragoza Higuaín (2. in 33.minuta), Van der Vaart (25. in 27.minuta), Cristiano Ronaldo (49.minuta) in Benzema (70.minuta)