Jesé debitiral v Ligi prvakov

Jesé je v sredo igral zaključne minute ob zmagi Real Madrida proti Köbenhavnu, kar je bil njegov debi v najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju. Igralec s Kanarskih otokov je vstopil v igro v 80. minuti namesto Benzemaja in bit tudi na igrišču, ko je Di Maria dosegel zadetek za končnih 4-0. Jesé je uradno debitiral v dresu prve ekipe belega baleta decembra 2011 na tekmi Copa del Rey med Ponferradino in Real Madridom, ki se je končala z zmago belih 0-2. Z debijem v Ligi prvakov proti danski ekipi pa lahko napadalec sedaj doda svojim dosežkom še prvo tekmo v Ligi prvakov v svoji karieri.