
Pepe in Jesé danes praznujeta rojstni dan in sicer prvi svojega 31., medtem ko drugi svojega 21. Portugalski obrambni igralec, ki je bil rojen v Maceiu (Brazilija), igra svojo sedmo sezono v Real Madridu in do sedaj odigral že 233 tekem v belem dresu. Pepe, ki je dosegel tudi osem golov, je v tem času osvojil dva ligaška naslova, en naslov Copa del Rey in dva španska superpokala.

Jesé se je pridružil prvi ekipi belega baleta v tej sezoni, potem ko je v prejšnji sezoni blestel v dresu rezervne ekipe Real Madrida, v Castilli. Napadalec, ki se je rodil v Las Palmasu na Kanarskih otokih, je debitiral 13. decembra 2011 v španskem kraljevem pokalu, ko so beli z 0-2 premagali Ponferradino in je vse od takrat zbral 29 nastopov in osem golov.

V imenu Kluba navijačev Real Madrid Slovenija – Peña Madridista Eslovenia želimo Pepeju in Jeséju še veliko dobrih tekem ter veliko uspehov v dresu Real Madrida. Feliz Cumpleaños Pepe y Jesé!










Barcelona
Real Madrid
Villarreal
Atlético Madrid
Espanyol
Real Betis
Athletic Club
Celta Vigo
Sevilla
Getafe
Elche
Alavés
Rayo Vallecano
Mallorca
Real Sociedad
Osasuna
Valencia
Girona
Real Oviedo
Levante
Arsenal
Bayern M.
PSG
Man. City
Atalanta
Inter
Liverpool
Borrusia D.
Tottenham
Newcastle
Chelsea
Sporting
Marseille
Juventus
Galatasaray
Monaco
Bayer L.
PSV
Qarabag
Napoli
København
Benfica
Pafos
Union SG
Olympiakos
Eintracht F.
Club Brugge
Bodø/Glimt
Slavia Prague
Ajax
Kairat