
Po povratnih polfinalnih tekmah Kraljevega pokala med Real Madridom in Real Sociedadom ter Atletico Madridom in Barcelono, sem začel razmišljati o tem, da bi se lahko uresničila moja dolgoletna želja in si bom vsaj enkrat v življenju ogledal El Clásico. Nemudoma sem preveril lokacijo finala Kraljevega pokala in se odločil, da stopim v »akcijo« ter odpotujem v Sevillo. Začel sem s postopkom nakupa/naročila vstopnice kot član Kluba navijačev RMS – Peña Madridista Eslovenia. Čeprav še ni bilo znano, ali bom uspel priti do vstopnice, sem rezerviral vse potrebno in veselo pričakoval odgovor. Znova se je izkazalo, da je Klub navijačev RMS – Peña Madridista Eslovenia priznan med klubi navijačev Real Madrida in sem postal ponosni lastnik dragocenega papirja (po novem e-vstopnice). V Sevillo sem se odpravil z letalom iz Benetk, in sicer najprej v Madrid, od tam pa z vlakom na prizorišče (Sevillo). V mestnem jedru Seville so se večinoma zbirali navijači največjega rivala, ki so povzročili nekaj preglavic predstavnikom oblasti (policiji). Mesto na stadionu je bilo znova izjemno, za golom in z najzvestejšimi navijači našega kluba. Navdušen sem bil nad atmosfero na stadionu, saj sem pričakoval bolj “gledališko” publiko. Moram priznati, da nisem ljubitelj taktičnih zamisli trenutnega trenerja, čeprav […]













