
Rafa Benítez je izbral 23 igralcev za prijateljsko tekmo v Oslu, kjer bo Real Madrid v nedeljo (15:00) igral proti ekipi Valerenga. Na Norveško je ekipa odšla brez Sergia Ramosa, ki okreva od udarca, ki ga je prejel na Audijevem pokalu proti Bayernu, kakor tudi brez Cristiana Ronalda, Benzemaja, Pepeja in Coentrãa, ki nadaljujejo z okrevanjem po poškodbi. Vratarji: Navas, Casilla in Rubén Yáñez Branilci: Varane, Nacho, Marcelo, Carvajal, Arbeloa in Danilo Vezisti: Kroos, James, Bale, Casemiro, Modric, Cheryshev, Isco, Illarra, Asensio, Marcos Llorente in Odegaard Napadalci: Jesé, Lucas Vázquez in Borja Mayoral












