Real Madrid je začel tekmovanje v Copa del Rey z remijem brez zadetkov in Carlo Ancelotti je po tekmi spregovoril z novinarji: “Bilo je težko igrišče za igro, saj smo igrali na površini, ki je nismo navajeni. To ni bila dobra tekma, ampak sam ne mislim, da je bila tako slaba. Sem zadovoljen. Poskušali smo igrati nogomet, še posebej v drugem polčasu, vendar pa ni bilo enostavno. Ne moti me, ker nismo zadeli. Ta ekipa si ustvarja veliko priložnosti in zadeli bomo na naslednji tekmi. V obrambi smo odigrali dobro, toda pravega ravnotežja v igri nismo imeli in v tem smislu smo bili slabi.” Italijanski trener je govoril o stanju na igrišču: “Seveda smo imeli nekaj težav tudi zaradi umetne trave, ni nam bilo v pomoč, da takšne podlage nismo vajeni. Borili smo se za posest, toda mislim, da smo imeli tri lepe priložnosti, da bi zadeli. To ni bila dobra tekma, ampak sam ne mislim, da je bila tako slaba.” Na vprašanje, ali je bil zadovoljen s delom, ki ga je opravila njegova ekipa, je dejal: “Da. Tekma je bila težka je bilo veliko izvajanja prekinitev, veliko dolgih žog, in pri tem smo skušali igrati. Ampak ni bilo enostavno na tej podlagi. […]







