
Carlo Ancelotti je stopil pred novinarje na novinarski konferenci na Valdabebasu dan pred začetkom sezone Real Madrida proti Betisu. Italijanski trener je analiziral srečanje in govoril o tem kako se bo počutil prvič na klopi Reala na Santiago Bernabéu: “V Real Madridu ni dovolj le zmaga, ampak moraš igrati dobro in napadalno. Ekipa je igrala dobro in je med pripravami pokazala kvaliteto, tako da upam, da bomo videli enako tudi proti Betisu, torej dobro dobro in zmago. Veselim se domačega debija na klopi na Santiago Bernabéu. To bo poseben trenutek v moji karieri. Ta stadion je vedno stal za ekipo in vsemi igralci. Če ekipa igra dobro, bo Bernabéu vedno stopil za ekipo. Vzdušje znotraj stadiona je vedno zelo dobro in če bo ekipa igrala dobro, potem ne bo problema.” Trener belih je govorila tudi o njegovi filozofiji in pomenu visokega pritiskom žogo visoko gor na igrišču: “Načelo naše igre je napad. Moje izkušnje z drugimi ekipami so bile enaka, ker klubi v katerih se bil niso zahtevali nič manj. Želim si, da je igralcem udobno in to je razlog zakaj je pomembno, da imajo sistem igre v katerem se igralci počutijo dobro. Boljše je vršiti pritisk visoko na igrišču, […]













