
Roman Francisco Alarcon, Isco, je bil danes predstavljen kot novi igralec Real Madrid na predsedniškem balkonu stadiona Santiago Bernabeu. Andaluzijcu so se s tem uresničile sanje, da bo lahko igral v belem dresu: “Za nogometaša ne obstaja prav ničesar več od Real Madrida. Upam, da bom užival tukaj in osvojil veliko naslovov za ta klub.” Predsednik Florentino Perez je bil ob njem na predstavitvi in je pohvalil novo okrepitev Real Madrida: “To je igralec, ki je pri samo 21. letih osvojil že številna srca navijače s svojim ustvarjalnim in kakovostnim nogometom. Verjamemo v vas, v vaše sposobnosti in talent, dobrodošel v Real Madridu.” Emilio Butragueño, direktor za institucionalne odnose, Miguel Pardeza, direktor nogometne ekipe in več članov upravnega odbora je bilo prav tako prisotnih na uradni predstavitvi igralca. Predsedniški balkon stadiona Santiago Bernabeu je bilo izhodišče tretje okrepitve belega baleta za sezono 2013/14. Sredi velikih pričakovanj, ki jih prinaša novi igralec Real Madrida, je Florentino Perez prevzel besedo, da bi predstavil zmagovalca nedavnega evropskega prvenstva do 21 let: “Pred nekaj dnevi se je na tem istem kraju, ki je bil spisan velik del zgodovine Real Madrida začel nov projekt s prihodom Carla Ancelottija. Kot je dejal naš trener, mora Real […]













