
Álvaro Morata se je pojavil v tiskovnem središču Valdabebasa, kjer je spregovoril za medije. Rezervni igralec Real Madrida je v odlični kondiciji pred sobotno tekmo proti Deportivu na stadionu Riazor, potem ko je dosegel svoj prvi uradni gol na Bernabéu proti Rayu Vallecanu. Napadalec je analiziral prihajajočo tekmo proti ekipi iz Galicije: “Težko bo. Dali bodo vse od sebe. Njihovi igralci želijo obdržati svoje mesto v ekipi s prihodom novega trenerja in morajo najti pot iz težkega položaja v katerem so se znašli. In imajo igralce, da to tudi storijo.” Mladi napadalec je imel tudi pohvalne besede glede Joséja Mourinha: “Je blizu igralcem, daje nam nasvete, se šali z nami in obravnava mlajše igralce zelo dobro. Igralci, kot sem jaz, ki prihajamo iz akademije in smo rezerve, poskušamo realizirati njegove nasvete, saj je najboljši trener na svetu.” Glede vprašanja, ali bo jutri igral, glede na to kaj se je zgodilo na zadnji dan tekmi proti Rayu, je dejal: “Prejšnjič sem dobil priložnost igrati v La Ligi, pri čemer sem se počutil udobno in za jutri upam, da bom dobim priložnost igrati, pa čeprav samo za nekaj minut. Ko sem videl rdeči karton našega igralca, sem vedel, da bom sam moral zapustiti igrišče, […]













