
Carlo Ancelotti je včeraj spregovoril na novinarski konferenci o tekmi proti Levanteju, ki bo zadnja tekma La Lige pred reprezentančnim premorom. Italijanski trener je dejal: “Levante je težak nasprotnik na njihovem stadionu in bomo morali igrati zelo intenzivno igro za zmago. To je težka tekma in moramo biti osredotočeni, ker smo že imeli težave s podobnimi moštvi, kot so Villarreal in Elche.” Ancelotti ni pustil nobenega dvoma, ko je odgovoril na vprašanje, če bo proti Levanteju uporabil rotacije znotraj ekipe: “Imamo veliko tekem in vsi so v dobri formi. Tisti, ki niso začeli proti Köbenhavnu, bodo igral proti Levanteju in uporabil bom rotacije, da bi se izognili težavam. Ne bodo vsi, ki niso igrali, dobili priložnost, vendar pa jih bo veliko.” Glede na pet točk prednosti Barcelone in Atletica v La Ligi, je Ancelotti dejal: “To je zaskrbljujoče, če igramo vsako tekmo kot smo jo proti Atleticu. Mislim, da bom igrali boljše na naših naslednjih tekmah. Začeli bomo bolj naravno in bomo imeli priložnost zmanjšati zaostanek.” Trener Real Madrida je razpravljal tudi o uporabi igralnega sistema, ki je povozil Köbenhavn: “Igrali smo sistem 4-3-3 in mi je bilo všeč kako so igralci razumeli sistem. Bili smo dobro uravnoteženi na igrišču. Če […]









