
Carlo Ancelotti se je pojavila na novinarski konferenci po tekmi proti Atleticu, kjer je podal svoje poglede glede derbija: “Na začetku tekme smo prejeli gol, tekma je s tem postala zapletena in izgubili smo samozavest. Začetek sezone je bil dober in smo igrali dobro, vendar pa smo bili na zadnjih dveh tekmah slabi. To moramo popraviti z boljšim odnosom, večjo koncentracijo in z jasnimi idejami. Trenutek skozi katerega gremo ni enostaven in poraz na domači tekmi ni nikoli dobro. Hitro moramo razmisliti o tem kako bomo rešili problem. Ko žoga pride v napad nimamo več prostora, da bi našli pozitivno rešitev. Če igraš počasi proti dobro organizirani obrambi, pa je še toliko težje.” Trener Real Madrida je bil optimističen glede naslednje tekme: “Mislim, da moramo nadaljevati z delom, ki ga počnemo, to je, da poskušamo igrati več z žogo na tleh. Dobro nam je šlo do prejšnjega vikenda in sedaj ne bom spremenil stvari. Zmagali smo ostale tekme in remizirali proti Villarrealu ter dobro začeli tudi v Ligi prvakov. Res je, da imamo že pet točk zaostanka, vendar pa sezona v prvenstvu še dolga in imamo čas do dovolj časa, da zmanjšamo zaostanek. Igralci so dobri za ta sistem in […]






