Gareth Bale se je pojavil pred mediji po zmagi proti Sevilli in je izrazil zadovoljstvo nad svojim napredkom: “Počutil sem se dobro in sem odigral celo tekmo. Moram biti vedno boljši in trdo delati, sam pa bom poskušal biti ćim prej stoodstotno pripravljen. To je bila odlična noč in je bila pomembna za mojo raven pripravljenosti. Zelo dobro smo igrali in upajmo, da bomo imeli več takšnih tekem v prihodnosti.” Bale je imel svojo najboljšo predstavo do sedaj v dresu Real Madrida in je užival v festivalu golov: “To je bila odlična tekma z odlično atmosfero. Zelo dobro smo igrali in dosegli veliko golov. Najpomembneje pa je, da smo osvojili tri točke in dosegli veliko golov, kar je zelo pozitivno za nas. Po drugi strani pa smo prejeli več golov, vendar pa se osredotočamo na pozitivno, saj to povečuje našo samozavest.” Valižanski nogometaš je začel v prvi postavi Reala in je odigral vseh 90 minut. Glede svoje telesne pripravljenosti je poudaril: “Počutil sem se dobro in sem odigral celo tekmo. Potem, ko nisem imel normalnih priprav pred sezono, je pomembno za mene, da dvigujem tempo tako, da bom lahko dal le najboljše od sebe. To je bila odlična noč. Očitno […]








