
Aitor Karanka je spregovoril na novinarski konferenci po zmagi proti Atleticu Madrid. Pomočnik trenerja Real Madrida je govoril o derbiju: “To ni bila tekma z veliko priložnosti za obe ekipi. Poslali so veliko žog v kazenski prostor in vedeli smo, da je to njihova največja grožnja. Razen priložnosti Benzemaja ni bilo zelo veliko priložnosti v prvem polčasu. Po naporni noči sredi tedna, smo bili tokrat priča uspešni igri in dobri predstavi igralcev, ki običajno ne igrajo veliko. Vedeli smo, da bo bila zelo napeta tekma, saj smo igrali za drugo mesto in ker je to derbi, in kot sem že dejal, Atletico nas ni premagal že zelo dolgo časa. Najboljši način, da gremo v torkovo tekmo je bilo tako, da samo odigrali dobro tekmo tukaj. Tako je bilo in tako smo načrtovali. To so igralci vedeli in to je tisto, kar so tudi storili in to presenetljivo dobro.” Karanka je spregovoril tudi o pomenu te zmago pred tekmo proti Borussii Dortmund: “To je motivacija, predvsem zaradi načina kako smo zmagali. Ekipa je igrala kot ekipa, skupaj so se borili in bili pri tem ponižni. Vedeli smo, da bo to bila napeta tekma od prve minute naprej. Bila je tekma, na […]













