
Aitor Karanka je stopil pred novinarje po zmag s 5-2 nad Mallorco. Baskovski pomočnik trenerja Real Madrida je povzel tekmo na naslednji način: “V prvem polčasu smo naredili veliko napak, ne samo pri golih, ampak tudi pri podajah in pomanjkanju koncentracije v celoti. Pogovorili smo med odmorom in spremenila taktiko ekipe. Pepe se je vrnil v normalne igralen položaj, Sergia pa smo postavili na bok, da bi globlje napadali, medtem ko so trije vezisti, Modrič, Özil in Kaka, ohranjali posest žoge.” Poleg tega je Aitor pohvalil tudi Higuain, strelca dveh golov: “Gola Higuaina sta pomembna za njega, da pridobi na samozavesti.” Po zaostanku za gol ob polčasu, so beli nato izboljšali svojo igro drugem polčasu in naredili velik preobrat. Dva od petih golov je dosegel Higuain, o kateri je govoril Karanka tudi z novinarji: “Že zadnjič smo v Vigu to rekli. Takrat ni dosegel gola in danes ga je dosegel. Sam vedno pravim isto. Vemo kakšen je Pipa. Ni nam potrebno skrbeti za priložnosti, ki so zapravljene, pomembno je, da si jih na prvem mestu sploh ustvari. Danes je dosegel dva gola in to je pomembna za njega. Najboljša stvar je, da dobi ponovno samozavest pred golom, ki jo napadalci […]













