
Real Madrid se bo jutri na stadionu Santiago Bernabeu v 28. krogu La Lige pomeril z Mallorco. Pomočnik trenerja, Aitor Karanka, je spregovoril pred tekmo: “Vsaka ekipa, ki se uvrsti v četrtfinale Lige prvakov, si mesto tam zasluži. Meniti, da nam je žreb bil naklonjen, bi bilo napačno. Galatasaray ima zelo izkušene igralce: nekaj jih je že igralo za našo ekipo, prav tako imajo v kadru izjemne posameznike, kot je npr. Drogba. Čaka nas težek obračun. Ampak še pred tem obračunom se moramo osredotočiti na tekme v prvenstvu. Trenutno smo z mislimi pri jutrišnji tekmi z Mallorco.” Ekipa bo prvo tekmo četrtfinala Lige prvakov igrala na domačem terenu: “Trener je bil jasen. Po njegovih izkušnjah je do naslova prvaka najlažje priti, kadar prvo tekmo igraš doma. Upajmo, da bomo v tem stilu nadaljevali in se uvrstili v polfinale.” Kar se tiče stadiona Galatasaraya, na katerem je Karanka v sezoni 2000/01 igral, je bivši nogometaš povedal tole: “Tamkajšnje atmosfere ne moreš nikoli pozabiti. Tekmo smo dobro začeli, vendar so se Turki nato vrnili v igro. Povratna tekma je bila odigrana na Bernabeu in na srečo se nam je uspelo uvrstiti v naslednji krog tekmovanja.” Ekipa se še vedno bori za tri […]













