Xabi Alonso je v intervjuju za televizijo Real Madrida spregovoril o svojem nedavnem podaljšanju pogodbe do leta 2016. Vezist belega baleta se želi “zahvaliti za podporo in naklonjenost” navijačev in je govoril o svojih ambicijah v naslednjih dveh sezonah: “Zelo sem vesel ostal tukaj, kjer se počutim kot doma. Še dve leti in upajmo, da bomo osvojili veliko naslovov.” Poleg govora o trenutnem dogajanju in ciljih v tej sezoni, pa je igralec iz Tolosa jasno razkril svoje razloge za podaljšanje pogodbe: “Vedel sem, da je to najboljše mesto za mene, najboljši klub v katerem sem lahko. Podpora navijačev, soigralcev, kako se je obnašal klub, … vse to me je prepričevalo iz dneva v dan.” Xabi, še dve leti v Real Madridu. Kaj menite o podaljšanju? Zelo dobro, zelo vesel . To je bila velika odločitev zame in za mojo družino. Tukaj bom še dve sezoni in sem zelo navdušen, motiviran in predan klubu. Sedaj moram trdo delati, začeti igrati dobro in potem bomo videli, če bomo lahko osvojili kakšen naslov ob koncu sezone. Kateri so bili glavni razlogi, da ste podaljšali pogodbo? Vedel sem, da je to najboljše mesto za mene. To je bila zelo pomembna odločitev in zato nisem […]







