
Aitor Karanka je stopil pred medije po drugi zaporedni zmagi nad Barcelono. Pomočnik glavnega trenerja pri Real Madridu ni skrival zadovoljstva po zmagi z 2-1 in je govorili o razpoloženju v ekipi: “Vsak dan se zelo trudimo in ti dve tekme sta se odvili kot sta se. To kaže na to, da se delo splača. Govorilo se je, da bi liga lahko bila končana ta teden in da bi bila lahko popolna katastrofa, vendar pa se sami ukvarjamo samo s tem, da vsak dan trdo treniramo. Sedaj gremo naprej z več motivacije in če je to sploh še mogoče, še z veliko večjo željo. To pomeni, da smo močnejši.” Gola Benzemaja in Sergia Ramosa sta prinesla Real Madridu 3 točke na El Clásico. Karanka je spregovoril o tem, kako se počuti moštvo pred prihajajočimi tekmami: “Zelo se trudimo, da bi bila ekipa v najboljši formi. Kar delamo se ne bo spremenilo. Včasih stvari ne gredo tako kot bi želel in sedaj nam gredo zelo dobro. Zaradi tega smo močnejši in to nam pomaga pri tem, da verjamemo v trdo delo.” Pomočnik glavnega trenerja je izpostavil odlično tekmo, ki so jo prikazali manj uporabljeni igralci. “Vesel sem s predstavo vseh igralcev, […]













