
Kaj menite o kazni Pepeja? Mislim, da je komisija mogoče malo pretiravala, vendar spoštujem vse njihove odločitve. Kazen popolnoma sprejemam, moramo pa še počakati na morebitno pritožbo kluba. Še vedno opravičujete njegovo vedenje? Mislim, da ste me narobe razumeli. Še vedno mislim, da je izgubil nadzor nad sabo in med incidentom ni vedel kaj dela. Nisem mnenja, da je hotel poškodovati igralca, menim da je izgubil nadzor in začel brcati vse naokrog. To je tisto kar sem želel povedati. Kako pričakujete vaš povratek v Sevillo? Govori se o neverjetni atmosferi, o bankovcih z vašo podobo… Za oba kluba bo to zelo pomembna tekma. Mi imamo drugačne cilje, vendar so tri točke za obe ekipi zelo pomembne. Morali se bomo zelo potruditi za zmago. Bankovci z mojim obrazom so po mojem mnenju še en način zabave, ki si jo radi privoščijo ljudje v Sevilli. Menim, da je to super, ker si ne bom rabil kupovati nobenih bankovcev za igranje monopolija (smeh). To bo morda ključen teden. Vendar se o nogometu govori zelo malo. Res je, da se o tekmi ne govori preveč. Igralni dan je bil tudi sredi tedna in tiste tekme so prevzele vso pozornost. Skoncentrirati se moramo na tekmo […]













