
Naredil sem napako in za to mi je žal. Marcelo se je odločil da bo nagovoril javnost v želji da pojasni zadeve, ki so se zgodile na tekmi z Getafejom. Igralec je priznal, da je bilo njegovo vedenje neprimerno. Žalosten… Kako se počutite? Veseli me, da smo osvojili vse tri točke. Barcelona je včeraj ponovno zmagala, tako na žalost nismo uspeli zmanjšati zaostanka. Za naslov se bomo borili do konca. Lahko pojasnite »incident«, ki se je zgodil med vami in Cata Diazem? Tekma je bila zelo težka. Kadar si na vse pretege želiš zmagati tekmo, pri tem počneš tudi napake. Storil sem kar pač sem in sem že povedal, da mi je za to zelo žal. Stvari, ki se med igralci zgodijo na igrišču, bi morale tam tudi ostati. Želim se opravičiti in če me klub želi kaznovati, bom sprejel kazen. Se zavedate kaj se je zgodilo? Da, zato tudi priznavam mojo napako. Igralec Real Madrida ne bi nikoli smel reagirati tako kot sem jaz. Učimo se iz svojih napak. Tekma je bila težka in vsi smo bli čisto zdelani. Ste o tem govorili z veterani ekipe? Da, govoril sem z Raulom, ki mi je dejal da se moram naučiti […]












