
»Ne skrbi me dvoboj Rudy- Navarro; bolje me zanima to, da je ekipa v dobri formi, kar hočem je dvignit pokal«, razlaga krilo belih. Zapustil je NBA, da bi osvajal lovorike z Real Madridom in najpomembnejša je le dve zmagi stran. Rudy Fernández bo igral na svojem prvem Final Fouru in njegovi cilji so visoki: »Nič nam ne pomeni biti na Final Fouru, moramo se boriti za mesto v finalu in lovoriko«. Balearski igralec se je dotaknil tudi srečanja z Barcelono v polfinalu: »Ne skrbi me dvoboj Rudy- Navarro, zanima me moja ekipa, na koncu želim dvignit pokal Evrope«. Madridista verjame, da bodo v Londonu odigrali dobro in zagotavlja, da je ekipa v najboljši formi v sezoni: »Nastop na Final Fouru je bil naš cilj od začetka sezone in sedaj ko smo prišli do tu, je naš cilj to, da se borimo in zmagamo. Verjamem, da se Real Madrid nahaja v zelo dobri formi, kar je se lahko videlo v treh tekmah z Maccabijom, videti je bilo drugačen Real Madrid. Bili smo bolj osredotočeni, boljša je bila komunikacija, in na ofenzivni ravni smo igrali, kot znamo«. Španski reprezentant je pokazal tudi svojo ambicijo pred najpomembnejšo tekmo sezone: »S tem, da […]













